Inter doživio hladan tuš u Bologni, Milan ima Scudetto u svojim nogama

Nogometaši Intera napravili su veliki kiks u zaostalom susretu 20. kola Serije A i poraženi su od Bologne 2:1 na gostovanju.

Inter je imao sve u svojim nogama. Zaostali susret protiv Bologne predstavljao bi prekretnicu i preuzimanje liderske pozicije od Milana, ali to se nije dogodilo.

Perišić je u trećoj minuti fantastičnim pogotkom doveo Inter u prednost i činilo se da ‘Nerazzurri‘ lako koračaju prema očekivanoj pobjedi.

No, Arnautović glavom zabija u 28. minuti za 1:1. Taj pogodak posebno je obradovao navijače Milana koji su čekali kiks Intera.

Pravi šok za Inter dogodio se u 82. minuti. Golman Radu promašio je loptu, a Sansone je pogodio praznu mrežu Intera.

Milan sada ima dva boda više i Scudetto u svojim nogama jer više ne ovisi od rezultata Intera. Ostala su četiri kola do kraja i očekuje nas prava bitka.