Inter i Atalanta podijelili bodove u spektakularnoj utakmici na Giuseppe Meazzi

U utakmici šestog kola Serie A Inter i Atalanta su na stadionu Giuseppe Meazza u Milanu remizirali 1:1.

Inter je poveo pogotkom Lautara Martineza u petoj minuti. Argentinac je majstorski pogodio na dodavanje Barelle. Zahvatio je udarac u padu i zakucao loptu pod prečku s desetak metara.

Atalanta je poravnala “bombom” Malinovskog. Ukrajinski reprezentativac snažnim je udarcem probio Handanoviča za 1:1.

Gosti u 38. minuti dolaze do potpunog preokreta, a Malinovskyi je opet bio u glavnoj ulozi. Njegov snažan udarac zaustavio je Handanovič, ali na odbijenu loptu prvi dolazi Toloi, koji je potom lako zabio za 1:2.

Domaća ekipa izjednačuje u 71. minuti pogotkom Džeke. Legendarni bh. napadač je s nekoliko metara pogodio za 2:2, a prethodio je odličan prodor i udarac Dimarca.

Inter je mogao do velikog preokreta u 85. minuti nakon što je Demiral nespretno igrao rukom. Kazneni udarac za branitelja naslova je Dimarco, a njegov udarac završio je na prečki.

Atalanta je do 3:2 došla tri minute kasnije pogotkom Piccolija, ali VAR je poništio taj pogodak jer je lopta prilikom napada Atalante izašla izvan granica terena.