Inter minimalnom pobjedom nad Atalantom izborio polufinale Kupa, moguć je Derby d’Italia

Nogometaši Intera pobijedili su ekipu Atalante s minimalnih 1:0 i tako se plasirali u polufinale Kupa Italije.

Nerazzurri‘ su od samog početka bili bolji protivnik. U prvom dijelu igralo se većinom pred golom Atalante, a najveću priliku imao je Calhanoglu kada je u 41. minuti pogodio okvir gola.

Na predah se otišlo bez pogodaka, a ključni detalj vidjeli smo u 57. minuti susreta. Darmian se namjestio na udarac i lijevom nogom lijepo pogodio mrežu gostiju.

Ostalo je 1:0, tako da se Inter plasirao u polufinale Kupa Italije. Tu će ekipa Simeonea Inzaghija igrati protiv pobjednika dvoboja Lazija i Juventusa, tako da ako ‘Stara dama’ prođe dalje, polufinale donosi glasoviti Derby d’Italia.