Inter na krilima fenomenalnog Lukakua ‘pregazio’ Genou i učvrstio se na vrhu

Nogometaši Intera pobijedili su ekipu Genoe 3:0 u susretu 24. kola Serie A i tako na vrhu tablice pobjegli drugoplasiranom Milanu na sedam bodova prednosti.

Nerazzurri‘ su poveli u 34. minuti pogotkom Romelua Lukakua koji je odlično iskoristio dodavanje Lautara Martineza. Pitanje pobjednika riješio je Matteo Darmian u 69. minuti nakon asistencije fenomenalnog Lukakua.

Konačnih 3:0 postavio je Alexis Sanchez u 80. minuti nakon greške u zadnjoj liniji Genoe. Sudac je prvo poništio pogodak, a onda je nakon pregledavanja videosnimke gol ipak priznat.

Inter sada ima 56 bodova, sedam više od drugoplasiranog Milana, ali i utakmicu više u odnosu na gradskog rivala koji večeras u derbiju kola gostuje kod Rome.

S druge strane, Genoa je ostala na 13. mjestu sa 26 bodova.