Inter na Meazzi uvjerljiv protiv Cremonesea, Dybala dominirao u pobjedi Rome nad Monzom

Inter i Roma su za razliku od Milana upisali ubjedljive trijumfe u današnjim susretima talijanske Serie A.

Inter je na svom terenu dočekao Cremonese i slavio sa rezultatom 3:1, dok je sve bilo odlučeno već u prvom poluvremenu.

Prvo je zabio Correa u 12., a zatim Barella u 38. minutu susreta, da bi u nastavku mrežu zatresao i Lautaro Martinez.

Utješni pogodak za goste postigao je na lijep način Okereke, koji je u posljednjim minutama udarcem van kaznenog prostora matirao Handanoviča. Inter se tako našao na drugom mjestu Serie A sa devet bodova, dok Cremonese zastupa 19. poziciju bez ijednog boda.

S druge strane, u dresu Rome briljirao je konačno Paulo Dybala na utakmici protiv Monze u kojoj je ‘Vučica’ slavila rezultatom 3:0.

Dybala je postigao dva pogotka, a prvi se posebno istakao. Argentinac je sa loptom u nogama pretrčao 50-ak metara i zatresao protivničku mrežu. Konačnih 3:0 postavio je Ibanez.

Roma je ovom pobjedom skočila na prvo mjesto sa 10 bodova i istakla se kao kandidat za Scudetto zajedno sa Napolijem, Milanom, Interom i Juventusom. Monza je 20. bez bodova.