Inter ne liči na ozbiljnu ekipu, Udinese razbio velikog rivala i bar privremeno preuzeo lidersku poziciju Serije A

Nogometaši Intera poraženi su u 7. kolu italijanske Serije A na gostovanju kod Udinesea rezultatom 3:1.

Inter je potvrdio da se nalazi u katastrofalnoj formi iako je poveo preko Barelle u 5. minuti.

No, stvari je na početak autogolom vratio Škriniar, da bi u finišu susreta, odnosno 84. i 90+3. minuti domačćin stigao do preokreta i vodstva, te konačne pobjede. Pogađali su Bijol i Arslan.

Udinese je ovom pobjedom bar na kratko preuzeo lidersku poziciju Serije A sa 16 bodova iz 7 odigranih utakmica.

Inter je tek na sedmoj poziciji i trenerska stolica Simone Inzaghija opasno se trese sa samo 12 osvojenih bodova u novoj sezoni.