Inter riješio pitanje pobjednika kroz sedam minuta i preuzeo vrh Serie A, a onda se samo poigravao sa Udineseom

Nogometaši milanskog Intera su večeras u utakmici 15. kola italijanske Serie A na domaćem terenu dočekali Udinese, te na kraju slavili sa visokih 4:0.

Inter je večeras apsolutno dominirao protiv svog protivnika, što se na koncu i očekivalo. Bez mnogo problema su ‘Nerazzurri’ upisali nova tri boda i sjeli na čelo Serie A.

Od 37. do 44. minuta Inter je riješio pitanje pobjednika. Prvo je svoje ime među strijelce upisao Hakan Calhanoglu, da bi ga zatim ispratili Dimarco i Thuram za 3:0 u prvom poluvremenu.

Bivšem prvaku Italije u drugom dijelu igre ostalo je da “odradi posao”. Međutim, Lautaro Martinez se u 84. minutu potrudio i zabio za konačnih 4:0 i veliki trijumf domaćina.

Inter je tako preuzeo vrh Serie A od Juventusa, od kojeg sada ima dva boda više. S druge strane, Udinese je 16. sa svega 12 bodova i predstoji mu borba za opstanak u društvu najboljih.