Inter se pobjedom u zaostaloj utakmici učvrstio na vrhu Serie A, Ronaldo i Dybala srušili Napoli

Inter i Juventus odigrali su svoje zaostale prvenstvene utakmice. Inter je sa 2:1 pobijedio Sassuolo i dodatno se učvrstio na vrhu Serie A, dok je Juventus u izravnom dvoboju za treće mjesto identičnim rezultatom nadigrao Napoli.

U susretu igranom na Giuseppe Meazzi u Milanu Inter je uspješno riješio prepreku zvanu Sassuolo. ‘Nerazzurri‘ su slavili sa 2:1 te su ovom pobjedom napravili još jedan korak bliže prema naslovu prvaka Italije.

Prvi gol zabio je Romelu Lukaku u 10. minuti. Do kraja prvog dijela rezultat se nije mijenjao. U nastavku Inter je i udvostručio svoje vodstvo, ovoga puta Lukaku je asistirao, a Lautaro Martinez je poentirao za 2:0.

Utješni gol za Sassuolo stigao je u 85. minuti, a tada je Hamed Junior Traore prekrasno pogodio mrežu Intera i ublažio poraz svoje ekipe.

U susretu igranom na Allianz Stadionu u Torinu Juventus je bio bolji od Napolija, a rezultat je bio identičan 2:1. Prvi gol zabio je Cristiano Ronaldo u 13. minuti i tako postavio konačan rezultat prvog dijela od 1:0.

U nastavku su ‘Bianconeri‘ bili bolji protivnik pa su stigla i do drugog pogotka, a ovoga puta strijelac je bio Paulo Dybala u 73. minuti. Utješni gol za Napoli dogodio se u 90. minuti, kada je s bijele točke precizan bio Lorenzo Insigne.

Juventus je ovom pobjedom skočio na treće mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.