Inter sve bliže osvajanju Scudetta, Juventus nije dopustio iznenađenje protiv Parme

Nogometaši Intera remizirali su protiv Spezije rezultatom 1:1 u susretu 32. kola Serie A te tako iskoristili današnji poraz Milana i napravila još jedan korak ka osvajanju Scudetta.

Spezia je povela u 12. minuti pogotkom Fariasa, a konačan rezultat postavio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić pogotkom u 39. minuti. Na kraju je susret završen bez pobjednika, ali Inter je i tako povećao prednost na prvom mjestu.

Na Allianz stadionu u Torinu pažnju je najviše je privukao predsjednik Juventusa i jedan od glavnih pokretača ideje europske Superlige, Andrea Agnelli, kojeg su kamere pratile u gotovo svakom koraku.

Što se tiče zbivanja na terenu, Juventus je nakon preokreta upisao važnu pobjedu, a konačan rezultat na kraju je glasio 3:1. Gosti su poveli u 25. minuti pogotkom Brugmana, ali Alex Sandro je u završnici prvog dijela izjednačio na 1:1.

Isti nogometaš u drugoj minuti drugog poluvremena postiže pogodak za 2:1 i donosi prednost Juventusu, a pobjedu je osigurao De Ligt pogotkom u 68. minuti.

Juventus je sada na trećeplasirani sa 65 osvojenih bodova, 11 manje od lidera Intera i jedan manje od drugoplasiranog Milana koji je danas izgubio od Sassuola. Petoplasirana Atalanta sa susretom manje ima 64 boda.