JE LI OVO MOGUĆE? Pogledajte bizaran autogol koji je šokirao Njemačku

Susret Erzgebirge Auea i HSV-a (1:1) u 2. njemačkoj Bundesligi rezultirao je s dva bizarna gola.

Erzgebirge je poveo u 23. minuti, a strijelac je ni kriv ni dužan bio Jonjić. Nakon centaršuta Straussa s desne strane gostujući stoper David glavom je išao izbaciti loptu i pogodio direktno u potiljak domaćeg napadača Jonjića, Hrvata rođenog u Njemačkoj.

HSV je do boda stigao u četvrtoj minuti nadoknade jednim od najluđih autogolova svih vremena. Doyle je pokušao lobati domaćeg golmana, lopta se od prečke vratila u teren, a na nju je naletio domaći igrač Carlson i ničim izazvan je zakucao u vlastitu mrežu.

Je li moguće da ovo nije napravio namjerno?” pitao se šokirani komentator.

Carlson se istog trenutka uhvatio za glavu i zaplakao, a kolege su ga tako utučenog tješili dugo nakon susreta. Carlsonov bizaran potez ostavio je Erzgebirge bez prve pobjede u ovoj sezoni.