Jednostavno unikat: Zbog greške suca svi su brzo zaboravili legendaran potez Guardiole pored aut linije

Manchester City je u 90. minutu derbija sa Tottenhamom ostao bez pobjede (3:3), dok je trener domaćih Pep Guardiola na nestvaran način proživio sve što se dešavalo u tim trenucima na terenu.

Zaista spektakularnu utakmicu odigrali su sinoć Manchester City i Tottenham. Konačan rezultat bio je 3:3, a ‘Građani’ su puni plijen ispustili u 90. minutu kada je Dejan Kuluševski zabio za poravnanje.

Baš u tim momentima pored aut linije dešavao se spektakl, te je legendaran potez izveo Guardiola na sebi svojstven način, pa su ga mnogi proglasili i glavnom zvijezdom večeri.

Naime, kada je njegov tim primio treći pogodak, španski stručnjak se od muke bacio na teren. On jednostavno nije mogao vjerovati u ono što se dogodilo i bio je potpuno šokiran zbog novog kiksa svoje momčadi.

Međutim, sve ovo palo je u drugi plan poslije krajnje kontroverzne odluke suca Simona Hoopera da prekine akciju u kojoj je Jack Grealish krenuo sam na gol protivnika.