Jezive scene na tribinama Vicarage Roada: Nogometaši Watforda i Chelsea napustili teren

Utakmica Watforda i Chelseaja u sklopu 14. kola Premiershipa prekinuta je u 14. minuti jer je jednom navijaču pozlilo na tribinama, nakon čega je sudac odmah poslao igrače u svlačionicu.

Naime, susret je prekinut u 14. minuti jer se jednom navijaču ukazivala hitna medicinska pomoć na tribinama Vicarage Roada.

Navijač se našao u teškoj zdravstvenoj situaciji nakon što je doživio srčani udar, a zahvaljujući brzoj reakciji medicinske ekipe Chelseaja i Watforda, sada je u stabilnom stanju i pripadnici hitne pomoći su ga odvezli u bolnicu.

Slična situacija dogodila se nedavno na susretu između Newcastlea i Tottenhama, a tada je jedan domaći navijač doživio srčani udar i dok mu se ukazivala pomoć, sudac je također prekinuo utakmicu.

Rezultat je u trenutku prekida utakmice bio 0:0, a igrači se vratili na teren nakon 30 minuta pauze.