JOKER ZOVI: Bivši ‘superstar’ Borussije Dortmund u dvije minute postao priča dana

Nogometaši PSV Eindhovena pobijedili su u gostima u sklopu 23. kola Eredivisie ekipu Vitessea rezultatom 2:1, a junak trijumfa bio je Mario Götze.

Bivši kapetan Borussije Dortmund se u četvrtak nakon duže stanke vratio na teren u susretu Europe lige protiv Olympiacosa, a u nedjelju je na pravi način iskoristio šansu za igru u dvoboju protiv Vitessea.

Ušao je Götze u 65. minuti pri vodstvo gostiju od 0:1, a odmah po ulasku Donyell Malen pogađa za 1:1, a nakon toga Nijemac majstorski koristi svoje dvije prilike.

Nekadašnji ‘wunderkind’ je prvo zabio u 87. minuti utakmice, a samo jednu minutu kasnije opet je zatresao mrežu Vitessea i postavio konačnih 3:1.

Götze je tako potpuno neočekivano postao priča dana u nogometnom svijetu, a njegov podvig munjevito se proširio društvenim mrežama.

Podsjetimo, Götze je u oktobru prošle godine kao slobodan igrač potpisao dvogodišnji ugovor s PSV-om.