Jurićeva Verona poremetila planove Gasperinijevim momcima: Atalanta narušila izglede za drugu poziciju

Atalanta je propustila šansu izbiti na drugo mjesto tablice Serie A. ‘Boginja’ je u prvoj utakmici 34. kola na gostovanju kod Verone remizirala 1:1.

Ponadao se Gasperinijev tim da je u 50. minuti slomio Veronu kada je Zapata pogodio za 1:0. Međutim, Jurićevi momci nisu se predavali, zbog čega su, na kraju, nagrađeni osvajanjem vrijednog boda. Pogodak za, pokazat će se, konačnih 1:1 zabio je Pessina u 59. minuti.

Trećeplasirana Atalanta sada ima 71 bod, kao i drugoplasirani Inter koji će u nedjelju odmjeriti snage s Romom na Olimpicu, dok prvoplasirani Juventus, koji će u ponedjeljak u derbiju kola dočekati četvrtoplasirani Lazio, ima šest bodova prednosti.

Verona je deveta sa 45 osvojenih bodova.