Juventus do treće pobjede zaredom u Serie A: Di Maria i Kean “potopili” Speziju

Nogometaši Juventusa večeras su u 23. kolu Serie A pobijedili u gostima momčad Spezije rezultatom 2:0, vezavši tako treću prvenstvenu pobjedu.

Daleko od toga da su gosti iz Torina briljirali na ovoj utakmici, bilo je trenutaka i kada je Spezia napadala i pokušavala ugroziti gol Perina, ali na kraju pobjeda koja će, vjerojatno, vrlo brzo biti zaboravljena.

Poveo je Juventus u prvom dijelu. Igrala se 32. minuta kada je Kostić prošao po svojoj lijevoj strani, poslao upotrebljivu loptu za Keana koji zabija za 0:1.

Do odlaska na odmor vrijedna spomena je prilika Shomurodova koji je šutirao glavom, ali je Perin dobro reagirao i zaustavio njegov udarac.

U nastavku nešto bolja igra Spezije, Verde je imao jedan dobar pokušaj, nakon toga još nekoliko opasnih napada za poravnanje, ali nije došlo do njega, upravo suprotno.

Ulaskom Di Marie promijenio se odnos snaga na terenu, a upravo je Argentinac uspio zabiti drugi gol na utakmici i donijeti Juventusu važnu pobjedu.

Juventus je sada na deset bodova manje u odnosu na Lazio koji je na četvrtom mjestu koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.