Juventus ‘pomeo’ Cagliari, Cristiano Ronaldo zabio hat-trick

Nogometaši Juventusa upisali su sigurnu pobjedu protiv Cagliarija u susretu 27. kola Serie A rezultatom 3:1, a susret je obilježio Cristiano Ronaldo koji je zabio hat-trick.

Bianconeri‘ su bolje otvorili utakmicu i već u 10. minuti na dodavanje Cuadrada gol je zabio Ronaldo, a Portugalac je 15 minuta kasnije iskoristio kazneni udarac i zabio drugi gol za svoju ekipu.

U prvom dijelu Ronaldo je zabio još jedan gol, ovaj put na dodavanje Chiese, a njemu je to bio 23. pogodak u ovoj sezoni i trenutno je uvjerljivo prvi na listi najboljih strijelaca Serie A.

U nastavku je Cagliari samo uspio ublažiti pobjedu gostiju, a gol je zabio Giovanni Simeone u 61. minuti, nakon čega se mreže više nisu tresle.

Juventus je trenutno na trećem mjestu sa 55 bodova, 10 manje od prvoplasiranog Intera koji ima i susret više. S druge strane, Cagliari je ostao prvi iznad opasne zone sa 22 boda.