Juventus prohujao Firenzom, novi gol Cristiana Ronalda!

Juventus je slavio na Artemio Franchiju u Firenci u okviru 14. kola talijanskog nogometnog prvenstva protiv Fiorentine s 3:0. U strijelce su se upisali Rodrigo Bentancur, Giorgio Chiellini i Cristiano Ronaldo.

Bianconeri su upisali četvrtu uzastopnu pobjedu u Serie A, dok je Fiorentina prekinula nevjerojatan niz od pet neriješenih rezultata zaredom.

Juventus je poveo u 31. minuti kada je Rodrigo Bentancur preciznim udarcem matirao Lafonta. U 69. minuti kapetan Juventusa Giorgio Chiellini je iskoristio gužvu u kaznenom prostoru i povećao na 2:0.

Devet minuta kasnije Fiorentinin Fernandes je igrao rukom u šesnaestercu, sudac je pokazao na bijelu točku, a Cristiano Ronaldo je zakucao loptu pod prečku za konačnih 0:3.

Juventus je ovom pobjedom dodatno učvrstio vodeću poziciju i sada ima 11 bodova prednosti od Napolija uz utakmicu više.