Juventus razbio Lecce: Četiri strijelca za bijeg na vrhu

U prvoj utakmici 28. kola Serie A nogometaši Juventusa su u Torinu nadigrali momčad Leccea s uvjerljivih 4:0 i tako pobjegli Laziju na sedam bodova prednosti.

Torinska ‘Stara dama‘ je od 31. minute igrala s igračem više nakon što je “pocrvenio” Lucioni. Lecce se dobro branio sve do 53. minute, kada je Dybala matirao Gabriela.

Za 2:0 zabio je Cristiano Ronaldo u 62. minuti pogotkom iz penala, a sve dileme oko pobjednika razriješio je Higuain u 83. minuti. Za konačnih 4:0 pogodio je De Ligt u samom finišu utakmice.

Juventus je ovom pobjedom povećao prednost na tablici, sada ima 69 bodova, sedam više od drugoplasiranog Lazija, dok trećeplasirani Inter ima 11 bodova minusa.

Lecce se nalazi na 18. mjestu koje vodi u niži rang sa 25 bodova, koliko ima i Genoa na 17. mjestu.