Juventus se poprilično namučio u trijumfu nad Spezijom, Napoli upisao veliki kiks na domaćem terenu

Igrači Juventusa su u četvrtom kolu talijanske Serie A savladali ekipu Spezije rezultatom 2:0.

Juve je ponovo bio “negledljiv”, no srećom da u timu imaju Dušana Vlahovića. Srbin je ‘Staroj dami’ donio vodstvo spektakularnim pogotkom iz slobodnjaka u devetom minutu utakmice, dok je priču zaključio Milik u nadoknadi.

Juventus nije stvarao previše šansi. Štaviše, Spezija je bila ta koja je napadala, ali nije mogla da ugrozi gol protivnika.

‘Bianconeri’ su s druge strane imali dobre prilike preko Vlahovića i Danila u drugom poluvremenu, da bi svoj prvi pogodak za velikana Italije postigao Milik u finišu za konačnih 2:0.

Momčad Napolija je na Diego Maradona stadionu napravila veliki kiks u utakmici protiv Leccea, a rezultat je glasio 1:1.

Stvarali su izabranici Luciana Spallettija šanse, no do trijumfa nisu mogli. Lecce je u 25. minutu imao veliku šansu da dođe do prednosti, ali penal Colomba brani Meret.

Kazna za promašaj stigla je samo dva minuta kasnije. Elmas zabija za 1:0 na radost domaćih navijača koja nije dugo trajala. Lorenzo Colombo postiže spektakularan pogodak u 31. minutu za konačnih 1:1.