Juventus u svom stilu savladao Frosinone, Dušan Vlahović nosio ‘Staru damu’

Nogometaši Juventusa slavili su u okviru 26. kola u zanimljivoj utakmici u Torinu protiv momčadi Frosinonea rezultatom 3:2.

Prvo poluvrijeme ponudilo nam je sjajan nogomet i čak četiri pogotka, po dva na obje strane.

Dušan Vlahović je na otvaranju utakmice zatresao mrežu rivala. Igrala se tek treća minuta, a za nogometnu predstavu vrijednu ulaznice pobrinuo se Frosinone.

Gosti su do 27. minute preokrenuli rezultat golovima Cheddire u 14., odnosno Brescianinija u 27. minuti.

Do kraja prvog poluvremena, Vlahović na asistenciju McKenniea u 32. minuti vraća svoju momčad u igru to je bio rezultat kojim se otišlo na desetominutni odmor.

U drugom dijelu viđena je očekivana inicijativa Juventusa koji je terensku dominaciju krunisao sada već uobičajenim golovima u sudijskoj nadoknadi, ovaj put preko Ruganija.

Juventus je nakon ovog dvoboja drugoplasirana momčad Serije A sa 57 bodova, dok je Frosinone 16. sa 23 boda, a ovo je za momčad bio 15 poraz u sezoni.