Juventusov preokret na krilima Ronalda, Udinese pokleknuo u završnici

Nogometaši Juventusa su u 34. kolu Serie A gostovali kod Udinesea i preokretom u završnici susreta slavili rezultatom 2:1 (0:1).

Udinese je poveo u 10. minuti preko Moline, koji je iskoristio neopreznost Juventusove zadnje linije.

Sedam minuta prije kraja Cristiano Ronaldo izjednačio je iz penala, a veliki trijumf gostima u borbi za plasman u Ligu prvaka donio je isti nogometaš drugim pogotkom u 90. minuti. Poentirao je glavom na centaršut Rabiota.

Juventus, koji je danas naslov prvaka nakon devet u nizu prepustio Interu, skočio je na treću poziciju. Ima isti broj bodova kao drugoplasirana Atalanta i četvrtoplasirani Milan.

Najveći gubitnik ovog kola je Napoli, koji je na svom terenu remizirao 1:1 s Cagliarijem, a pobjedom bi se poravnao s Atalantom, Juventusom i Milanom.