KAKAV CIRKUS: Pep Guardiola šokirao navijače Lutona svojim ponašanjem

Manchester City preokretom je uspio upisati pobjedu 2:1 (0:1) na gostovanju kod debitanta u Premier ligi Luton Towna u dvoboju 16. kola.

Luton je poveo u samom finišu prvog dijela kada je Elijah Adebayo glavom zatresao mrežu, ali u razmaku od svega tri minute u nastavku City je s dva pogotka kreirao preokret.

Prvo je Bernardo Silva preciznim udarcem s distance zabio za 1:1, da bi Jack Grealish iskoristio dodavanje Juliana Alvareza za konačnih 2:1.

Navijače Lutona je naljutilo ponašanje Pepa Guardiole i zahtijevaju da menadžer Cityja bude kažnjen zbog nekoliko ispada tijekom susreta.

Na predahu je došao do četvrtog suca, unosio mu se u facu i prijetio mu, a nakon što je City postigao drugi pogodak, Guardiola je “poljupcima” provocirao domaće navijače.

Pristalice Lutona traže od FA da naknadno kazni Guardiolu, baš kao što je kaznio i menadžera Arsenala Mikela Artetu, koji je, također protiv Lutona, pogodak za pobjedu proslavio na neprihvatljiv način.