Kakav gest Kostarikanca! Evo kome je Keylor Navas posvetio veličanstvenu obranu

Keylor Navas bio je junak prolaska PSG-a u četvrtfinale Lige prvaka pošto je dao najveći obol u remiju protiv Barcelone 1:1 u uzvratnom susretu odigranom u srijedu navečer na Parku prinčeva.

Kostarikanski golman imao je čak devet obrana u prvih 45 minuta, a pogotovo se istaknuo zaustavljen pokušaj Lea Messija da iz penala donese vodstvo Barceloni.

Navas je pročitao namjeru najboljeg nogometaša gostiju sačuvavši 1:1 na poluvremenu, a ovaj rezultat se u nastavku pokazao kao konačan.

Govoreći za medije poslije utakmice otkrio je da obranu posvećuje rezervnom čuvaru mreže PSG-a Sergiju Ricu, koji prolazi kroz velike obiteljske probleme.

Ovu obranu posvećujem Sergiju koji prolazi kroz teške trenutke sa svojom obitelji“, rekao je Navas poslije prolaska u četvrtfinale Lige prvaka.