Kakav lik! Ahmedhodžić ponovo pogodio za ubjedljiv trijumf Sheffielda u derbiju Championshipa

Derbi Championshipa danas su odigrali Sheffield United i Burnley, dok je pobjedu odnio domaćin rezultatom 5:2.

Ova utakmica bila je još jedno fantastično izdanje bh. reprezentativca Anela Ahmedhodžića koji je postigao pogodak, te upisao asistenciju.

Sheffield je stigao do preokreta na početku drugog poluvremena, a isti je kompletiran u razmaku od 70. do 80. minute.

Robinson je zabio za vodstvo, da bi Ahmedhodžić poslije jedne gužve postigao pogodak za visokih 4:2.

Sjajni defanzivac se odlično snašao, nekako je iščeprkao loptu i svojim četvrtim pogotkom u sezoni potvrdio nevjerovatnu formu.

Domaći su sve dileme oko pobjednika riješili u 88. minutu susreta kada je nakon ubačaja iz kornera glavom pogodio Harwood-Bellis za konačnih 5:2.