Kakav samo uspjeh! Luka Modrić je sinoć doživio nešto što će pamtiti definitivno do kraja života

Nogometaši aktuelnog prvaka Evrope Real Madrida sinoć su u gostima savladali Celtic sa 3:0.

‘Kraljevski klub’ je trijumfom u Glasgowu otvorio novu sezonu Lige prvaka u kojoj će braniti titulu prvaka Evrope.

Iako je Celtic pružio odličan otpor i u prvom poluvremenu imao nekoliko nevjerovatnih prilika na kraju je Real pokazao svoju snagu, te u drugom dijelu meča riješio pitanje pobjednika.

Luka Modrić se na ovom susretu uspio upisati u strijelce, a nakon utakmice upravo se hrvatski reprezentativac našao u središtu pozornosti.

Modrić je odigrao još jednu fantastičnu partiju. Iako ima već 37 godina i dalje igra na nevjerovatnom nivou i pokazuje zbog čega je jedan od najboljih veznjaka svijeta.

Kakav meč je sinoć odigrao Luka na Celtic Parku najbolje govore scene iz 80. minuta kada je napuštao teren zbog izmjene. Sve to možete pogledati OVDJE.

Naime, on je prilikom izlaska s terena dobio gromoglasne ovacije s tribina i aplauze navijača Celtica koji su tako na poseban način ispratili Hrvata što najbolje dokazuje o kakvom se nogometašu radi. Nešto slično ovom Modrić je doživio i prije nekoliko sedmica u Vigu kada je Real gostovao kod Celte.