KAKAV TRENUTAK! Slobodnjak u posljednjim sekundama, uigrana akcija i maestralna završnica za povratak u život Nizozemaca

Nogometna reprezentacija Nizozemske trenutno igra četvrtinu finala Svjetskog prvenstva u Kataru protiv selekcije Argentine, a rezultat je nakon regularnog vremena 2:2.

Prvo je Molina postigao pogodak u 35. minutu na fenomenalnu asistenciju Lionela Messija za 1:0 i konačan rezultat prvog poluvremena. U nastavku još tri pogotka.

Messi zabija sa bijele tačke poslije naivno skrivljenog penala Dumfriesa, da bi Weghorst pogodio u 83. minutu za 2:1 i nadu popularnog ‘Oranja’ da mogu do izjednačenja.

Sudačka nadoknada, 101. minut i prava ludnica. Slobodni udarac za Nizozemsku kojeg izvodi Koopmeiners i dodaje do Weghorsta koji pogađa mrežu Martineza za 2:2 i poravnanje rezultata.