Kakva drama na Copi: Kolumbija pala u desetoj minuti nadoknade, Casemiro odveo Brazil do treće pobjede

Brazilski izbornik Tite srušio je s deset pobjeda zaredom na klupi Brazila osobni rekord i to baš na dan kada je proslavio petu godinu na izborničkoj poziciji.

Brazil je stigao do treće pobjede u isto toliko utakmica na Copa Americi i plasmana u drugi krug. Luis Diaz je zabio vodstvo Kolumbije u 10. minuti, a Neymar i ekipa su se razbudili tek u završnici susreta.

U 78. minuti Neymar je pokrenuo akciju na kraju koje je Roberto Firmino pogidio za 1:1, a u desetoj minuti nadoknade Casemiro je poentirao glavom nakon kornera.

Razočarani Kolumbijci nakon prvog gola uzaludno su se žalili kod glavnog suca Nestora Pitane, VAR soba je potvrdila ispravnost njegove odluke.

Tite je tako došao do desete pobjede zaredom na klupi Brazila, što mu je osobni rekord. Mario Zagallo je brazilski rekorder sa 14 pobjeda zaredom.