Kane dvostruki strijelac: Tottenham u malom londonskom derbiju ubjedljivo slavio protiv Crystal Palacea

Nogometaši Tottenhama pobijedili su ubljedljivo u malom gradskom derbiju Londona momčad Crystal Palacea rezultatom 4:0 na gostujućem terenu.

Momčad Antonija Contea u prvom poluvremenu nije davala mnogo povoda svojim navijačima za slavlje jer je to bila još jedna bliejda predstava.

No, u drugom poluvremenu kao da je na teren izašla potpuno nova postava sa Harryjem Kaneom u glavnoj ulozi.

Engleski golgeter je u razmaku od pet minuta zabio dva gola i tako ‘Spursima’ donio sojetnu prednost koja je u nastavku dodatno narasla.

Doherty je u 68. minuti potpuno dotukao Palace, a Son-Heung-Min je postavio konačan rezultat u 72. minuti utakmice.

Tottenham je sada petoplasirana momčad Premiershipa sa 33 boda, dva manje od Manchester Uniteda.

Crystal Palace nastavlja sa tmurnom sezonom i nakon 17 odigranih susreta zauzima 12 poziciju sa 22 osvojena boda.