Kane nakon poraza u Rimu ‘zaprijetio’ Laziju: Oni moraju doći u Minhen, a mi nećemo odustati tako lako

Nogometaši Bayerna sinoć su poraženi kod Lazija sa minimalnih 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, a jedan od igrača koji su se obratili medijima poslije poraza bio je i Harry Kane.

‘Bavarci’ su tako u potpunosti zakazali u sinoćnjem okršaju na Olimpicu gdje su imali ulogu favorita, te je na kraju Lazio uspio da trijumfuje. No, odlučujući momenat susreta dogodio se sredinom drugog poluvremena kada je penal skrivio Upamecano, ali i zaradio crveni karton.

Koliko je Bayern zapravo očajan najbolje pokazuje podatak da od 17 udaraca ka golu protivnika niti jedan nije išao u okvir gola Rimljana. Primjera radi, u derbiju protiv Leverkusena imali su svega jedan pokušaj koji je iole mogao naštetiti golmanu rivala.

“Drugo poluvrijeme bilo je baš razočaravajuće, izašli smo na teren s manje energije i samopouzdanja. No, oni za nekoliko sedmica moraju doći u Minhen i mi moramo preokrenuti ovu situaciju. Nećemo odustati tako lako”, kazao je Kane nakon novog poraza momčadi.

Iako je Englez u fantastičnoj formi otkako je ljetos stigao iz Tottenhama, čak se i on uspio uklopiti u sivilo koje trenutno vlada na Allianz Areni.