KAOTIČNO STANJE U PARIZU: Sportski direktor PSG-a napravio presedan kakav Francuska ne pamti!

Sportski direktor PSG-a Luis Campos toliko se uzrujao u dvoboju protiv Lillea u sklopu 24. kola Ligue 1 da se spustio s tribina na teren i preuzeo vođenje momčadi.

Naime, u 76. minuti susreta između PSG-a i Lillea, u trenutku kada su gosti napravili preokret i od 2:0 došli do prednosti od 3:2, Campos se vidno uzrujan spustio s tribina i počeo davati upute igračima, odnosno raditi trenerski posao, očito nezadovoljan onim što radi trener Christophe Galtier.

Na kraju, Parižani su golovima Kyliana Mbappéa i Lionela Messija došli do preokreta i 18. pobjede u sezoni, a za veliko slavlje pogodio je upravo Messi u 95. minuti majstorskim pogotkom iz slobodnog udarca.

190223Campos-PSG-Lille

Podsjetimo, Luis Campos je u redove PSG-a došao početkom ove sezone u ulozi sportskog direktorima, a u sličnim ulogama je radio u Monacu, Celti iz Viga, istanbulskom Galatasarayu te LOSC Lilleu.

Odmah po dolasku je uručio otkaz Mauriciju Pochettinu, a na njegovu poziciju doveo Christophea Galtiera, a kakav odnos imaju najbolji je pokazatelj današnja situacija.

Inače, PSG je nakon 24 odigrane utakmice vodeći u Ligue s osam bodova prednosti ispred drugoplasiranog Olympique Marseillea, koji ima i susret manje.