Kapetan Tottenhama još jednom oduševio! Prvo je bez teksta ostavio medicinski tim Palacea, a onda i glavnog suca

Tottenham je u petak navečer u gostima pobijedio Crystal Palace 2:1 u susretu 10. kola engleske Premier lige, a u središtu pozornosti opet se našao Son Heung-Min.

Spursi‘ su poveli početkom drugog dijela autogolom Warda, da bi desetak minuta kasnije Son povećao vodstvo Tottenhama. Poraz domaće momčadi ublažio je Ayew u samoj završnici kada je pogodio za konačnih 1:2.

No, u središtu pozornosti opet se našao Son koji je još jednim potezom pokazao da je jedan od najskromnijih nogometaša današnjice, ali i da mu je kućni odgoj na zavidnoj razini.

Sve se događalo nekoliko minuta nakon što je Son postigao gol, a onda je medicinski tim Palacea morao uletjeti na teren kako bi pružio pomoć jednom od igrača ‘Orlova‘.

Tada je Son prišao jednom od članova medicinskog tima i ljubazno ga pitao može li uzeti bocu vode iz njegove torbe što je njega iznenadilo, a onda je s osmijehom poručio Sonu da to smije napraviti.

Međutim, kapetan Tottenhama se nije zaustavio na tome i kada se napio vode pitao je i glavnog sucu želi li i on. Sudac mu je poručio da nije žedan, ali se zahvalio što ga je uopće pitao jer mu se to u karijeri nije događalo ranije.

Inače, Tottenham je u ovom trenutku vodeća momčad Premier lige sa 26 bodova, pet više i utakmicu više u odnosu na Manchester City i Arsenal.