Katastrofalan početak mjeseca za ‘Plavce’: Aston Villa odnijela puni plijen sa Stamford Bridgea

Nogometaši Chelseaja poraženi su u okviru 29. kola engleskog Premiershipa na domaćem terenu od Aston Ville rezultatom 2:0.

Katastrofalan početak mjeseca za londonsku momčad počeo je u 18. minutu kada nestvarnu grešku Cucurelle majstorskim lobom u mrežu šalje Watkins.

Chelsea je nakon primljenog gola zaigrao konkretnije, ali po već utvrđenoj praksi, nije svoje šanse pretvorio u pogodak, što se kasnije žestoko kaznilo.

Igrala se 56. minuta kada je nakon jednog prekida Ramsey sjajno ostavio loptu McGinnu koji hirurški preciznim i izuzetno snažnim udarcem po drugi put na meču matira Kepu.

Do kraja je ostalo 2:0, pa se Aston Villa iz Londona vraća kao deveta momčad Premiershipa sa 41 osvojenim bodom.

Chelsea zauzima očajnu 11 poziciju i nakon 28 utakmica ima samo 38 bodova na svom kontu.