Kiks Liverpoola na samom startu sezone, fantastični Mitrović zabio dva komada

Nogometaši Fulhama napravili su senzaciju i remizirali s ekipom Liverpoola u prvom kolu engleske Premier lige rezultatom 2:2.

Fulham je sjajno otvorio utakmicu i Liverpool se samo branio u prvih pola sata igre, a u 32. minuti je domaća ekipa zasluženo povela sa 1:0.

Tete je ubacio s desne strane, na drugoj stativi je Aleksandar Mitrović nadvisio Alexander-Arnolda i zakucao loptu glavom pod prečku za veliko slavlje domaćih navijača.

U drugom dijelu prvi je zaprijetio opet Fulhama kada je u 57. minuti Kebano šutirao s desne strane, ali je on pogodio okvir gola.

Liverpool je nakon toga počeo dominirati, a Darwin Nunez je bio u središtu svih napada ‘Redsa‘. Prvo je u 63. minuti pokušao iz peterca petom zabiti gol, ali golman Rodak je sjajno reagirao.

Međutim, napadač Liverpoola je priliku za popravni dobio svega minutu kasnije kada je iz gotovo identične još jednom pokušao šutirati petom, ali je ovaj put zatresao mrežu za 1:1.

Liverpool je nastavio s napadima nakon poravnanja, što je ostavilo prostora Fulhamu za kontranapade a iz jednog je u 72. minuti Mitrović pao nakon duela s Van Dijkom, što je za suca Madleya bio kazneni udarac.

Upravo je sjajni Mitrović preuzeo odgovornost na sebe i realizirao najstrožu kaznu za 2:1.

Liverpool je do novog poravnanja stigao u 81. minuti. Alexander-Arnold je ubacio loptu u kazneni prostor, zadnja Fulhama je loše reagirala, a najbolje u gužvi pred golom Rodaka se snašao Salah i poentirao za konačnih 2:2.