Kiks na Sardiniji: Napoli propustio preuzeti vrh Serie A

Nogometaši Napolija remizirali su na Sardiniju protiv Cagliarija 1:1 u utakmici 26. kola Serie A, čime je momčad Luciana Spallettija propustila priliku preuzeti prvu poziciju na ljestvici.

U prvih 45 minuta vidjeli smo tek jednu pravu priliku, a imala ju je domaća momčad preko Joao Pedra, ali njegov udarac je otišao pored gola.

Međutim, za Napoli nije bilo spasa u 58. minuti kada je Pereiro zabio za 1:0, nakon čega su domaći igrači imali dvije izrazite prilike da postignu i drugi pogodak, ali nisu bili precizni, što je Napoli na kraju susreta i kaznio.

U samoj završnici utakmice Osimhen je pogodio nakon ubačaja Ruija s lijeve strane i Napoliju donio makar bod, ali svakako da će gosti žaliti što nisu osvojili sva tri s kojima bi preuzeli lidersku poziciju.

Napoli ovako ostaje na treći sa 54 boda, koliko ima i drugoplasirani Inter s utakmicom manje, dok je na vrhu Milan koji ima dva boda više od spomenutih momčadi.