KLASA JE VJEČNA: Zaboravljeni Alexandre Pato zabio golčinu o kojoj se priča!

Nogometaši Orlando Cityja poraženi su sinoć na svom terenu od Los Angelesa rezultatom 2:4.

Los Angeles je upisao nova tri boda na gostovanju u Orlandu iako su domaći pružili vrlo dobar otpor.

Gosti su poveli već u 24. minuti susreta kada je Rodriguez zabio za 1:0, ali je svega desetak minuta kasnije na pozornicu stupio “zaboravljeni” Alexandre Pato koji igra u dresu Orlanda.

Bivši napadač Milana je u 36. minuti zabio fantastičan gol iz voleja za 1:1 i pokazao da i dalje posjeduje ogromnu kvalitetu, te da je zaista velika šteta što je najbolje godine karijere proveo izvan europskog nogometa.

Klikni OVDJE i pogledaj Patovu golčinu!

Samo dvije minute kasnije gosti su opet poveli, a gol za 1:2 zabio je Murillo. Ipak, u samoj završnici prvog dijela Orlando se još jednom vraća, a ovaj put strijelac za 2:2 bio je Gervasio.

Međutim, Los Angeles je u drugom dijelu došao do pobjede. Prvo je Sanchez zabio za 3:2, dok je konačnih 4:2 za goste u ovom dvoboju postavio Opoku u trećoj minuti nadoknade.