Klopp nakon poraza u derbiju: ‘Početak susreta bio je upravo ono što su svi očekivali da će biti’

Liverpool je u velikom derbiju 3. kola Premier lige poražen sa 2:1 kod Manchester Uniteda na Teatru snova te tako i nakon tri kola ne zna za pobjedu u novoj sezoni.

U prva dva kola Liverpool je remizirao 2:2 s Fulhamom i 1:1 s Crystal Palaceom. Poraz od Uniteda je na tiskovnoj konferenciji komentirao menadžer Liverpool Jurgen Klopp.

Početak susreta bio je upravo ono što su svi očekivali da će biti, ono što su i navijači Uniteda očekivali, krenuli su na nas i napali nas. Bili su agresivniji nego inače, a to je značilo da više mogu igrati igru koja njima odgovara. Zabili su gol kod kojeg smo trebali bolje odreagirati, ali tako je to s golovima“, kazao je Klopp pa dodao:

Na poluvremenu sam pokazao svojim igračima neke situacije u kojima smo odigrali vrlo dobro i htio sam da ih ponovimo u nastavku susreta, ali onda smo primili drugi gol. Nakon toga smo morali krenuti u lov na rezultat i bilo je teško. Zabili smo gol koji smo potpuno zaslužili, ali na kraju nismo bili dovoljno dobri i zbog toga smo izgubili.”