Klopp novinaru nakon novog kiksa Liverpoola: ‘Ne mogu vjerovati da me to pitate’

Nogometaši Liverpoola nakon prva dva kola engleske Premier lige ne znaju za pobjedu.

U ponedjeljak navečer ekipa Jurgena Kloppa remizirala je 1:1 pred svojim navijačima protiv Crystal Palacea. Nakon remija s Fulhamom na otvaranju sezone bio je ovo novi neuspjeh za ‘Redse‘, a nakon susreta Klopp nije mogao skriti nezadovoljstvo.

Novinar Sky Sportsa pitao ga je nakon susreta zašto je u udarnu postavu uvrstio novopridošlog urugvajskog napadača Darwina Nuneza, a to je pitanje potpuno izbacilo iz takta njemačkog stručnjaka.

Zato što nemamo drugog napadača. Ne mogu vjerovati da me to pitate nakon što ste proučili sastave. Darwin se pokazao prošli vikend i zato je u početnoj postavi“, kazao je Klopp nakon remija s Palaceom.

Zaha je doveo Palace u iznenađujuće vodstvo u prvom poluvremenu. U drugom dijelu, u 57. minuti, Darwin je zaradio izravan crveni karton.

Urugvajac, kojeg je Liverpool ovog ljeta platio oko 75 milijuna eura, izgubio je živce kada mu se protivnički stoper Andersen unio u lice pa ga je “nokautirao” glavom.

Međutim, Liverpool je dominirao i igračem manje uz više od 20 udaraca i 70 posto posjeda lopte, a Kloppovu ekipu je poraza spasio Luis Diaz. Sjajni Kolumbijac je pogodio svega četiri minute nakon Darwinove gluposti.