Ko gubi ima pravo da se ljuti: ‘Specal One’ bahato odgovorio novinarki na banalno pitanje

Menadžer Tottenhama Jose Mourinho bio je vidno nezadovoljan nakon poraza njegovog tima u sklopu 22. kola Premiershipa od Chelseaja 1:0.

Portugalac se prvenstveno žalio na penal iz 24. minute koji je odlučio pobjednika rekavši kako se za pomenutu situaciju nije mogao svirati kazneni udarac, iako se na snimku javno vidi da je Dier snažno sapleo Wernera.

Čak se ni sam defanzivac nije bunio kada je Mariner pokazao na bijelu tačku, no Mourinho je drugačije vidio sve ono što se na terenu desilo.

“Imam dobro mišljenje o sudiji Marineru i mogu reći da nisam zadovoljan načinom na koji je vodio utakmicu. Oni su pobijedili golom iz penala kojeg nije bilo, a izgubiti utakmicu na takav način je zaista bolno. Mučili smo se u prvom poluvremenu, ali smo u drugom bili dobri.”

Novinarka Sky Sporta nakon utakmice imala je namjeru saznati zašto ‘Special One’ nije koristio Garetha Balea, ali je dobila krajnje bahat odgovor kontroverznog stručnjaka.

“To je dobro pitanje, ali ne zaslužuješ odgovor.”

Ipak, na službenoj konferenciji je ipak morao odgovoriti na to pitanje, ali je to uradio u svom stilu.

“Ja dajem sve od sebe, Gareth daje sve od sebe. Svi dajemo sve od sebe.”