Koeman ne plače za Messijem, već mu je pronašao sjajnog zamjenika!

Barcelona je nogometni klub u kojem je posljednjih dana veoma teško ispratiti sva dešavanja.

Klub je pretrpio težak poraz od Bayerna rezultatom 8:2 i od tada se pokrenula lavina promjena, a vijesti stižu iz minute u minut.

Leo Messi se ne vidi kao dio Barcelone, otkrio je novom treneru Ronaldu Koemanu na hitnom sastanku.

Međutim, Nizozemac nema namjeru plakati za Messijem i moliti ga da ostane dio svlačionice, što svjedoče i saznanja medija.

Navodno mu je već pronašao zamjenika koji stiže iz Lyona, a riječ je o Memphisu Depayu!

Pored Depaya, na Messijevom mjestu mogu igrati još i Ansu Fati, Antione Griezmann pa čak i Ousmane Dembele, tako da Koeman ima viziju kako će sve izgledati bez jednog od najboljih nogometaša u historiji.

Transfer bivšeg igrača PSV-a i Manchester Uniteda koštat će Barcelonu najmanje 50 miliona eura s obzirom da Lyon želi zaraditi novac prije isteka ugovora naredne godine.

Depay je ove sezone odigrao 22 utakmice uz učinak od 15 pogodaka i dvije asistencije u svim takmičenjima.