Koln šokirao Dortmund, Bayern se dobro namučio protiv Stuttgarta, golijada u Berlinu

Nogometaši Kolna kreirali su iznenađenje u devetom kolu njemačke Bundeslige pobijedivši Borussiju Dortmund na gostujućem terenu sa 2:1.

Skhiri je doveo goste u vodstvo pogotkom u devetoj minuti, isti nogometaš je u 60. minuti povisio na 2:0, a jedino što je Dortmund uspio do kraja utakmice bio je utješni pogodak Thorgana Hazarda u 74. minuti.

Ovo je za igrače Luciena Favrea treći poraz u ovoj sezoni i sada za Bayernom zaostaju četiri boda.

U istom terminu Bayern je pobijedio Stuttgarta u gostima, iako je domaćin poveo pogotkom Coulibaly. Međutim, Coman, a nakon toga i Lewandowski donose preokret branitelju naslova, da bi konačnih 3:1 postavio Douglas Costa u 87. minuti.

RB Leipzig je na svom travnjaku bio bolji od Armenije sa 2:1, dok je susret između Augsburga i Freiburga završio bez pobjednika 1:1.

U posljednjoj utakmici koja je odigrana od 15:30 sati, Union Berlin i Eintracht Frankfurt odigrali su sjajan meč koji je na kraju završio remijem 3:3.