Košarkaški spektakl u Madridu: Real srušio Dallas Maverickse!

Košarkaši Real Madrida pobijedili su na svom terenu, u prijateljskom dvoboju, NBA ekipu Dallas Mavericksa rezultatom 127:123.

Igralo se ekshibicijski, a madridska publika imala je priliku opet pozdraviti slovenskog ‘superstaraLuku Dončića, bivšeg člana Reala, a sada ključnu figuru Dallasa i jednog od najboljih košarkaša u NBA ligi.

Dončić je na parketu proveo svega pet minuta, ali i za taj period je uspio ubaciti 9 koševa, pogodio je tri udarca za tri poena. Drugi ‘superstar‘ Dallasa Kyrie Irving nije uopće igrao za Mavse koji su vodili sve do zadnje četiri minute dvoboja.

Tada je krenuo veliki preokret Reala, ponajprije zahvaljujući sjajnom Argentincu Facundu Campazzo te je domaćin na veliko oduševljenje domaćih navijača pobijedio.

Campazzo je susret završio sa 20 ubačaja, osam asistencija i šest skokova. Sergio Lull je imao 19 koševa, kao i Vincent Poirier koji je tome dodao i 10 skokova.