Kraljevi na vrhu: Real deklasirao Mallorcu uz hat-trick Marca Asensija

Nogometaši madridskog Reala nastavljaju s odličnim igrama, u šestom kolu španjolske La Lige deklasirali su Mallorcu rezultatom 6:1.

Već nakon tri minute igre Benzema je svojim pogotkom donio vodstvo ‘Kraljevima‘. A onda je na scenu stupio Marco Asensio koji je postigao hat-trick.

Prvi je zabio u 24., drugi je pao pet minuta kasnije, dok je treći gol upisao u 55. minuti na dodavanje Benzeme. U 78. minuti Benzema je došao do drugog pogotka na susretu i stigao do velikog jubileja. Naime, Francuzu je to bio 200. pogodak u La Ligi.

Konačnih 6:1 Reala postavio je Isco u 84. minuti utakmice. Jedini gol za goste zabio je Lee Kang-In u 25. minuti.

U ostalim susretima danas Villarreal je nadigrao Elche rezultatom 4:1, Espanyol je s minimalnih 1:0 bio bolji od Alavesa.

Sevilla je pred svojim navijačima slavila protiv Valencije rezultatom 3:1.