Uvjerljiva pobjeda Real Madrida za prvo mjesto u Primeri!

Real Madrid konačno igra kako se od njega i očekuje. U 13. kolu Primere ‘Kraljevi’ su bez problema slavili na gostovanju kod Eibara s 4:0.

Zidaneova momčad postigla je deset golova u posljednje dvije utakmice. Nakon što su slavili u Ligi prvaka protiv Galatasaraya rezultatom 6:0, večeras su na gostovanju kod Eibara ostvarili pobjedu rezultatom 4:0.

Real je pitanje pobjednika riješio u prvih 12 minuta. Poveo je već u 17. minuti, a strijelac je bio Karim Benzema. Samo tri minute kasnije penal za goste koji je rutinski realizirao kapetan Sergio Ramos.

Novi penal Real je imao u 29. minuti utakmice. Ovaj put precizan je bio Benzema. Do kraja dvoboja ‘Kraljevi’ su postigli još jedan pogodak, a strijelac je bio Federico Valverde na asistenciju Luke Modrića u 61. minuti.

Real Madrid nakon 12 odigranih kola ima 25 osvojenih bodova, dva više od Real Sociedada koji ima utakmicu više. Barcelona s utakmicom manje od Reala zauzima treće mjesto na ljestvici s 22 osvojena boda.