KRIZA U KNEŽEVINI: Novi kiks Monaca, Jardim pred odlaskom?!

U sklopu šestog kola francuske Ligue 1 Monaco je na svom terenu odigrao blijedih 1:1 s Nimesom. Jardimova momčad tako je ostala na samo jednoj pobjedi u novoj sezoni.

Monaco muku muči s pronalaskom prave forme i dobrih rezultata. Klub iz Kneževine je u šestom kolu francuskog prvenstva na svom terenu odigrao 1:1 s Nimesom.

Gosti su bolje ušli u utakmici i poveli pogotkom Briancona u 19. minuti, a nakon toga je uslijedila dominacija Monaca koja je rezultirala pogotkom Radamela Falcaa u 27. minuti susreta.

Monaco u prvih šest kola ima samo jednu pobjedu, a nalazi se na indisponiranom 12. mjestu Ligue 1 sa šest osvojenih bodova. Nimes je na 7. mjestu s dva boda više.

Francuski mediji pokrenuli su spekulacije o potencijalnom odlasku treneru Monaca Leonardu Jardimu. Navodno je portugalski stručnjak izrazio nezadovoljstvo kvalitetom igračkom kadra.