Kroos nikad iskrenije o spornoj situaciji: Pogdak Leipziga je trebalo da bude priznat, nema šta drugo da kažem

Nogometaši Real Madrida sinoć su u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka gostovali kod RB Leipziga i na kraju slavili sa minimalnih 1:0.

Jedini pogodak, koji je ujedno i odlučio utakmicu, postigao je Brahim Diaz i to na fenomenalan način početkom drugog poluvremena. No, mnogo polemike i pažnje privukao je poništen pogodak Leipziga u drugom minutu.

Naime, sudac je svirao ofsajd poziciju poslije pogotka Benjamina Šeška, a mišljenje javnosti je podijeljeno. Spornu situaciju prokomentarisao je i veznjak Reala, Toni Kroos, koji je šokirao navijače ‘Kraljevskog kluba’ svojom izjavom.

“Ovdje vidim da golman nije bio ni blizu lopte. Pogodak je trebalo da bude priznat. Nemam šta drugo da kažem”, poručio je iskreno i otvoreno Nijemac, što se naravno nije dopalo pristalicama njegovog tima.

Kako god, domaćin nije uspio da nadoknadi propušteno, te je poražen od Reala minimalnim rezultatom i izuzetno težak zadatak ih očekuje u revanšu u Madridu.