Krupna greška Liverpoola na debiju mladog Caoimhina Kellehera u Premiershipu

Ime mladog golmana Caoimhina Kellehera iz Liverpoola bilo je pogrešno napisano u njegovom debiju u Premiershipu.

Nakon što je sredinom sedmice presudnim odbranama osigurao prolaz Liverpoola u osminu finala Lige prvaka u svom evropskom debiju protiv Ajaxa, irski golman je i sinoć prilikom gostovanja Wolverhamtpona ostao među stativama zbog povrede tetive Alissona Beckera.

I drugi meč uzastopno na Anfieldu 22-godišnjak je sačuvao svoju mrežu netaknutom u svom prvom nastupu u Premiershipu budući da su ‘Redsi’ slavili s 4:0.

Iako on sam nije napravio gafove, onaj ko je printao njegov dres je to učinio. Kelleherovom prezimenu nedostajalo je “e” tokom prvog poluvremena pa ja nazad na dresu pisalo “Kellher 62”.

Na poluvremenu je Kelleher dobio drugi dres na kojem je bilo pravilno napisano njegovo ime pa je nastavio impresionirati na svom startu u najvišem rangu engleskog nogometa.