Kylian Mbappe ušao sa klupe i postigao novi pogodak u uvjerljivoj pobjedi PSG-a protiv Nantesa

Nogometaši Paris Saint-Germaina večeras su u utakmici 22. kola francuske Ligue 1 gostovali ekipi Nantesa i na kraju slavili sa uvjerljivih 2:0.

Imao je Nantes svoje šanse u prvom poluvremenu, a postigli su čak i pogodak koji je poništen zbog ofsajd pozicije. Također, na golu gostiju ove noći je blistao Donnarumma.

Igrao se 60. minut susreta kada smo vidjeli prvi pogodak Parižana. Naime, imali su Enriqueovi izabranici i dosta sreće jer je udarac Lucasa Hernandeza u gol domaćina skrenuo Sissoko.

Samo dva minuta poslije pogotka PSG-a u igru je umjesto Marca Asensija ušao Kylian Mbappe. Upravo Mbappe je u 78. minutu sa bijele tačke postavio konačnih 2:0 za pariški tim.

PSG je nezaustavljiv u Ligue 1 i nalaze se na liderskoj poziciji sa 53 osvojena boda, te imaju čak 14 bodova više od drugoplasirane Nice. S druge strane, Nantes je 13. sa 22 boda na svom kontu.