Kylian Mbappe večeras je na utakmici PSG-a i Monaca režirao najveći promašaj u svojoj karijeri

Večeras su derbi kola odigrali Paris Saint-Germain i Monaco, a rezultat utakmice glasio je 1:1.

PSG je na svom terenu dočekao ekipu Monaca i nakon prvih 45 minuta ‘Sveci’ su gubili sa 0:1 nakon što je goste u vodstvo doveo Volland u 20. minutu meča.

‘Kneževi’ su mogli i do drugog pogotka u 32. minutu, no Donnarumma sjajno brani pokušaj Henriquea iz slobodnjaka.

Igrao se 45. minut kada smo svjedočili nevjerovatnoj situaciji, te možda čak i najvećem promašaju u dosadašnjem dijelu sezone.

Messi je šutirao i pogodio lijevu stativu, da bi se lopta odbila pet metara i direktno na nogu Kyliana Mbappea, a onda je uslijedio promašaj karijere mladog Francuza.