Kyrgios diskvalificiran u drugom kolu Rima nakon divljačkog ponašanja!

Australski tenisač Nick Kyrgios diskvalificiran je u drugom kolu ATP turnira u Rimu nakon što je bacio stolicu  prema sredini terena.

Australac je izgubio prvi set, izjednačio osvojivši drugi, a potom je poveo breakom na početku trećeg seta. No odmah je izgubio svoj servis, a onda je sudac odlučio dodijeliti treći gem Nizozemcu Casperu Ruudu zbog Kyrgiosovih ispada.

Naime, Kyrgios je ranije tri puta u meču bio upozoravan, jer se žalio na publiku i linijske suce. Na takvu odluku australski tenisač posve “poludio”, bacio je reket na tlo, potom je udario bocu s vodom te na kraju bacio stolicu u teren.

Kyrgios je na kraju pružio ruku protivniku i sucu prije nego što se zaputio u svlačionicu kod rezultata 6:3, 6:7 (5), 2:1 za Ruuda.

Ruuud će u trećem kolu igrati protiv argentinskog tenisača Juana Martina del Potra.