Lazio ‘nokautirao’ Inter na Olimpicu, Luis Alberto zabio gol kakav se rijetko viđa

U derbi utakmici 3. kola talijanske Serie A nogometaši Lazija su na Olimpicu pobijedili Inter sa 3:1.

Biancocelesti‘ su poveli u 40. minuti preko Felipea Andersona, ali samo tek što je počelo drugo poluvrijeme Inter je uspio poravnati pogotkom Lautara Martineza.

Nerazzurri‘ su nakon toga krenuli po preokret, na teren je ušao i Edin Džeko u 69. minuti kada je zamijenio Romelua Lukakua, ali umjesto toga doživjeli su veliki šok.

U 75. minuti Luis Alberto je zabio rijetko viđen gol kada je natrčao na povratnu loptu i udarcem s distance donio je vodstvo Laziju 2:1.

Četiri minute prije kraja susreta Pedro je još jednim vrlo lijepim pogotkom postavio konačnih 3:1.

Lazio će u sljedećem kolu igrati u gostima protiv Sampdorije, dok će Inter ugostiti Cremonese.